0532 326 4532  •  ANADOLU EXPRESS®  0850 888 2728

ANADOLU EXPRESS® NAKLİYAT HİZMETLERİ

Güvenilir, Kaliteli, Uygun Fiyatlı ve Sigortalı Nakliye Hizmeti


444 9 741


 ☎ 0850 888 2728


 ☎ 0532 326 4532


İhtiyacınıza en uygun taşıma seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve %15'e varan fiyat avantajı ile taşınmanızı sağlıyoruz. Expertiz için 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.


Hemen Arayın   Bizden Teklif İsteyin

☎ Sizi Arayalım!...

captcha
ANADOLU EXPRESS NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat güvenilir firması Anadolu Express Nakliyat ister kiracı ister mülk sahibi olun, yeni evinize taşınırken yanınızda olalım. 


Konu Başlıkları:

Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Ofis Taşımacılığı 

Fuar Taşımacılığı

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları


 

Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık sektörü son yıllarda hızla gelişen ve yaygınlaşan sektörlerden birisidir. Taşıma hizmeti insanlarımıza sunulan en faydalı hizmetlerdendir. Ev taşımak ya da eşya taşımak hem ağır hem de külfetli bir iştir. Evinizi taşımaya çalışmak çok fazla vakit alır. Toparlamak ve paketlemek, kırılacak malzemeleri ayırmak ve düzenlemek stresli bir iştir. Aynı zamanda mobilyalara zarar vermeden taşımak mümkün değildir. Özellikle asansörün kullanılmasına izin verilmeyen apartman ve sitelerde taşınmak tam bir işkencedir.

Yoğun ve uzun çalışma temposu insanların çok fazla vaktini almaktadır. Bu sebeple insanlar yapmaları gereken birçok şeyi, dinlenmesi gereken vakitleri feda ederek ya da izin günlerine bırakmaktalar. Özellikle evinden memnun olmayıp ya da başka bir sebepten dolayı taşınmak isteyenler için gerçekten uzun bir zamana ihtiyaç var.

İstanbul gibi büyük bir şehirde taşınmak çok doğal bir durumdur. Ev fiyatları ve kiralar çok pahalı ve ucuz olan evler de ya uzak bölgelerde ya da çok eski yapı olması sebebiyle fiyatları biraz daha makul görünüyor. Oturduğunuz ev de ihtiyaçlarınıza karşılık veremeyince taşınma ihtiyacı doğuyor.

Herkes taşınmak için vakit bulamıyor ya da ev taşıma gibi bir durum için iş yerleri izin vermeyebiliyor. İzin alınsa bile ev taşıma tek başına yapılabilecek bir şey değildir. Çünkü oturma grupları ve gardırop gibi eşyalar bir kişinin taşıyacağından fazla ağır ve büyüktür. Yaşadığınız ilde aileniz veya arkadaşlarınız yanınızda olmayabilir. Eğer size yardım edecek kimse yoksa ev taşımak tam bir çileye dönüşür. Bu yüzden evden eve nakliyat firmalarından birini talep etmek sizin için en mantıklısıdır.

Evden eve nakliyat, başlı başına bir iştir. Çünkü taşıma işlerinin kendilerine göre püf noktaları ve bir işleyişi vardır. Sizi değerli vakitlerinizi harcamaktan ve yıpranacak mobilyalardan kurtarır. Taşıma işlemi standart apartman içinden alınarak, taşınacağınız apartmanın ya da evin içine bırakmak suretiyle veya asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde taşındığınız evin katına bir asansör kurarak eşyalarınızı indirerek, yeni evinizin katına tekrar asansör kurarak rahat bir şekilde ve kesinlikle zarar görmeden eşya ve mobilyalarınız taşınacaktır.

 

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Özellikle İstanbul gibi bir metropol şehrinde ev taşımak insanlarımıza başlı başına bir sorundur. Şehir trafiği, dar yollar uzak mesafeler olumsuz şartlar her zaman işleri kötü yönde etkilemektedir. Bu yüzden diğer küçük illere göre problem gibi görünmese de İstanbul’da başlı başına bir problemdir. Bu yüzden İstanbul evden eve nakliyat firmaları sizler için hizmet vermektedir.

Aynı zamanda taşıma firmalarında eşyalarınız sigortalıdır. Eğer ki taşıma esnasında herhangi bir eşyanıza zarar gelecek olursa firmalar tarafından bu zararınız harfiyen karşılanacaktır. Taşıma sırasında kirlenecek ya da yıpranacak ürünleriniz için özel dikilmiş kılıflar sayesinde eşyalarınız zarar görmez. Aynı zamanda kırılıp çizilecek eşyalarınız için de gerekli bütün teçhizatlar, evden eve nakliyat firmalarının ellerinde bulunmaktadır.

 

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü sadece ev taşıma konusunda sabit kalmamıştır. Tabi ki ofisinizin yerini değiştirdiğiniz taktirde aynı şartlarda ofisinizi taşımaktan memnuniyet duyacaklardır. Ev eşyalarında olduğu gibi ofis malzemelerinde de taşıması güç ve ağır malzemeler bulunmaktadır. Bu yüzden profesyonellerin el atması daha mantıklı olacaktır. Ürünlerin parçalanmasında ve montajında firmaların personelleri uzman bir şekilde bu işlemi gerçekleştireceklerdir. Bu sayede siz aynı şekilde işlerinize devam ederken taşımacılık firmaları sayesinde işleriniz kesinti yaşamayacak, aynı zamanda eşyalarınız da zarar görmemiş olacak.

 

Fuar Taşımacılığı

Hepinizin bildiği üzere fuar ve tanıtımlar kısa zamanlı olduğu gibi öncesinde ön hazırlık ve bitiminde bir toparlanma gerektirir. Bu alanda da taşıma firmalarına başvurabilirsiniz. Fuar taşımacılığı hizmeti sayesinde fuar öncesinde eşyalarınız getirilip fuara yerleştirilir. Fuar bitiminde de tekrar istediğiniz ile ve yere götürülür. Bu sayede sizde zahmet etmek zorunda kalmazsınız. 

 

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık son yıllarda hem gelişmiş hem de kolaylaştırılmıştır. Birkaç farklı asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en basit olanı el ile montaj gerektirir. Asansörü yük alınacak veya bırakılacak kata göre duvara monte etmek gerekir. Örneği 6. Kata yük taşınacak. Her iki katta bir duvarla bağlantı yapmak gerekir. Bu sayede asansör sabit ve güvenli hale gelir. Duvara monte edilmesinin sebebi hidrolik değil mekanik olmasıdır. Bu yüzden montaj gerektirir. 

İkinci bir asansör tipi de hidrolik modeldir. Bu model sayesinde hangi kata ulaşmak istiyorsanız hidrolik kollar sayesinde merdiveni uzatarak istediğiniz kata kadar yükseltebiliyorsunuz. Bu asansör personel rahatlığı açısından daha sağlıklıdır. Hem kurulumu kolay ve hızlı hem de daha pratiktir. Bu cihazların ikisi de römorklu ya da portatif bir şekildedir. Son olarak bir de araç üzerine monte asansör çeşidi bulunmaktadır. Bu model diğerlerine göre daha sağlam ve sağlıklıdır. Aynı zamanda araç üzerinde sabit olduğu için kurulumu da pratiktir.

 

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti sayesinde bulunduğunuz şehir içerisinde de hiç sıkıntı yaşamadan taşınabilir ve hiçbir problem yaşamazsınız. Şu günlerde birçok firma bu hizmeti vermektedir. Bu sayede mağduriyet yaşanmamaktadır. Müşterinin belirlemiş olduğu gün ve saatte eşyaları alınıp istenilen yere götürülmektedir.

 

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı hizmeti sayesinde firmalardan kurumsal olarak da faydalanabilirsiniz. Günümüz şartlarında artık neredeyse her şey taşınabilmektedir. Bu sayede fabrikanın kapatılması, tadilatı ya da başka herhangi bir sebeple fabrikadaki eşyalarınız istediğiniz başka bir yere taşıma firmaları sayesinde düzgün bir şekilde taşınacaktır.

Fabrika taşıma işlemi görünenden çok daha zordur. Bazı fabrikalardaki cihazlar hem çok büyük hem de ağırdır. Bu sebeple insan gücü yetersiz kalabilmektedir. Bu cihazların taşıma işlemi için de bu sektöre özel geliştirilmiş cihazlar yardımıyla taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Herhangi bir görüşme yapmadan kesin bir fiyat söylemek mümkün değildir. Fiyatları belirleyen faktörlerin başında ilk olarak mesafe gelir. Şehir içi mi yoksa şehirler arası mı çok önemlidir. Eşyalarınız hangi ile gidecekse ona göre fiyat belirlenir. İkinci sırada ev taşıma ise hangi kattan alınıp hangi kata bırakılacağı da listenin başlarındadır. Eğer asansörle taşınmayacaksa ya da asansörü taşıyamayacağı kadar büyük, geniş bir ürünse taşıyacak personel için kaçıncı kat olduğu önemlidir. Üçüncü bir etken de asansördür. Eğer asansörle hiçbir yük taşınmayacaksa kaçıncı kattan kaçıncı kata taşındığınız çok önemlidir.

Fiyatları etkileyen birçok ayrıntı vardır. Bunlardan birisi firmada çalışan personel sayısı. Firmada personel ne kadar çoksa fiyatları etkiler. Aynı zamanda çalıştırılan araç sayısı, firmanın kalitesi, firmanın teçhizatlarının kalitesi ve çokluğu, asansörün kalitesi ve büyüklüğü. Bunlar fiyatları dolaylı yollardan etkiler. Tabi ki firma eğer fazla fazla müşteriye hitap ediyorsa bu son belirttiğimiz etkenler fiyatları etkilemeyecektir. Kalite politikasına göre fiyatlar belirlenecektir. Bu da müşteri memnuniyeti getirerek sonrasında daha çok müşteriye hitap etmesine vesile olacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları yanıtlamak için evden eve nakliyat firmalarının müşteri hizmetleri ile görüşerek daha net ve kesin cevaplar alabilir ve sizin için en uygun taşıma hizmetini belirleyerek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

ANADOLU EXPRESS NAKLİYAT

Nakliyatta Öncü Firma

Anadolu Express Evden Eve Nakliyat 1979 yılında Ali Osman ÜNAL tarafında İstanbul merkezli kurulmuş kurumsal bir aile şirketidir. Kurulduğu günden itibaren misyon ve vizyonunda taviz vermeden sağlam adımlarla ülkemizin evden eve nakliyat sektöründe çığır açmış ve çağımıza uygun lojistik alt yapısı ve Avrupa standartlarına uygun kaliteli ve ucuz fiyatta sunduğu hizmetlerle tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

Bize Ulaşın

"Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Anadolu Express Nakliyat

Anadolu Express Nakliyat Evden Eve Nakliyat 1979 yılında Ali Osman ÜNAL tarafında İstanbul merkezli kurulmuş kurumsal bir aile şirketidir.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

    

7/24 Ulaşım

Günün her saati bizi arayıp teklif alabilirsiniz.

Bizden Teklif İsteyin

İletişim Formu

İletişim

ANADOLU YAKASI
Eski Üsküdar Cad. No: 70/A-1
Maltepe/İstanbul
AVRUPA YAKASI
Bahçelievler Merkez Mah. Kirazlı 1 Sokağı 9/2
Bahçelievler/İstanbul

  anadoluexpress1979 (@) gmail.com